Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Uzman Dr. Meltem Şentürk
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta info@dk-hairklinik.com
Web https://dk-hairklinik.com
Adres Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:14/C Muratpaşa
Şehir ANTALYA
Telefon 0.242.317 1002 |
Fax
Dip. No

 


 
Doktor Rehberi

Tıklamalar: 156


Kayıt No: 41966

 
Harita Özgeçmiş Muayenehane
Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

1994 yılında tıp doktoru ve 2000 yılında Cilt Hastalıkları Uzmanı oldu. Uzmanlık eğitimi sırasında 1998 yılında, Belçika Vrije Üniversite'sinde ileri dermatolojik uygulamalar, dermato-kozmetoloji, dermatolojide lazer uygulamaları konusunda eğitim gördü. Brüksel'de, temel ve ileri düzey "Dermato-Cosmetic Sciences" (Dermato-Kozmetik Bilimler) kurslarına katılarak, 1999 yılında yapılan sınavlarda başarılı olup, bu konuda, Avrupada geçerli olan "Certificate Dermato-Cosmetic Sciences" sertifikasını almaya hak kazandı. 2000-2009 yılları arasında Antalya Devlet Hastanesi' da çalışan Dr. Şentürk, işlerinin yoğunluğu nedeni ile Devlet Hastanesindeki görevinden ayrılarak yalnızca özel kliniğinde çalışmaya devam etmektedir.

Dr. Meltem Şentürk'ün 2002 yılında kurduğu D-K Klinik, Antalya'da dermatoloji ve estetik konusunda hizmet veren en seçkin kurumların arasında yer almaktadır. Dr. Meltem Şentürk Türk Dermatoloji Derneği ve Akdeniz Bölgesel Dermatoloji ve Veneroloji Derneği aktif üyesidir.


Adres: Şirinyalı Mahallesi İsmet Gökşen Caddesi No:14/C Muratpaşa
Telefon: 02423171002
E-Posta: info@dk-hairklinik.com
Web: https://dk-hairklinik.com
Çalışma Saatleri:
Kapalı Gün: Pazar
Kısa Bilgi:

Bundan 15 sene önce kliniğimizi kurduğumuzdan beri iş yerine tek bir hedefle geldik:

”İnsanların görüntülerini iyileştirmek ve onları mutlu etmek”.

Bu amacımızı gerçekleştirmek için sanat ve bilimi birleştiriyoruz.

Saçımız belki de estetik görüntümüzü etkileyen en önemli faktör.

Erkek tipi saç dökülmesi yaşayan kişilerin 20’li yaşlardaki görüntülerine yeniden kavuşmasını sağlamak ise bizim için en önemli motivasyon kaynağı.

Sadece saç ekimi değil, DK Klinik’te dünyanın birçok ülkesinden binlerce kişiye estetik ve dermatoloji alanlarında hizmet verdik.

Botokstan, dudak dolgusuna, ameliyatsız yüz germe işlemlerinden kök hücre tedavisine kadar öğrendiğimiz tüm birikimleri saç ekimi birimimize taşıma imkanı bulduk. Bu bilgi transferi, bizim size en iyi hizmeti verebilmemizi mümkün hale getiriyor.
Uzman Dr. Meltem Şentürk
Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:14/C Muratpaşa ANTALYA,
Tel:0.242.317 1002
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI