Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Op. Dr. Aylin Totan
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta wm.aylintotan@gmail.com
Web https://www.aylintotan.com.tr/
Adres Kızılırmak Mah. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi, A Blok Kat:5 No:28 Çukurambar
Şehir ANKARA
Telefon 0.312.285 3656 |
Fax 0.532.250 7850
Dip. No 11390

 


 
Aylin Totan

Tıklamalar: 58


Kayıt No: 42023

 
Harita Özgeçmiş Muayenehane
Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

1972 yılında Ankara’da doğdum.

Ankara Yükseliş Koleji ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1996 yılı mezunuyum.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasımı, 2001 yılında ülkemizin önde gelen eğitim hastanelerinden ve en yüksek doğum oranına sahip Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladım.

2001-2005 yılları arasında Malatya Devlet Hastanesinde ve sonrasında uzun bir süre Ankara Lokman Hekim Hastanesi ve Turgut Özal Üniversitesi Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalıştım. Birçok mesleki bilimsel kongre ve kursa katıldım. Bilimsel yayın ve tebliğlerimin yanında, laparoskopi, anne sütü, ultrasonografi, temel infertilite ve endometriozis konularında sertifikalarım vardır.

2015 Aralık ayından itibaren Çukurambarda kendi özel muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim. Ameliyatlarımı ve doğumlarımı hastalarımın istediği özel hastanelerde gerçekleştirmekteyim. Uzun meslek hayatım süresince sayısız rahim ve kist ameliyatı ve binlerce riskli doğum ve sezaryen ameliyatı yaptım. Gebelik takibi ve sorunlu gebeler özel ilgi alanıma girmektedir.

Muayenehanemde son teknoloji 4 boyutlu ultrasonografi, bebek kalp dinleme cihazı (NST) gibi modern yöntemlerle gebelik takibi yapmaktayım. Anne adaylarına emzirme eğitimleri, bebek bakım eğitimleri vererek doğum sonrası dönemde destek olmaktayım. Ayrıca, infertilite (kısırlık) ve menopoz tedavisi  yapmaktayım. Jinekolojik hastalıklarda smear testi, ultrasonografi ile kist ve myom takibi gibi işlemler de muayenehanemde yapılmaktadır.

Jinekolojik ameliyatlarımı tam donanımlı özel hastanelerde gerçekleştirmekteyim.


Adres: Kızılırmak Mahallesi 1450. Sokak, Ankara Ticaret Merkezi, A Blok Kat:5 No:28 Çukurambar
Telefon: (0312) 285 36 56
E-Posta: wm.aylintotan@gmail.com
Web: https://www.aylintotan.com.tr/
Çalışma Saatleri: Hafta İçi : 9:30-18:00 Cumartesi: 10:00-17:00
Kapalı Gün: Pazar
Kısa Bilgi:

Jinekolog ve kadın doğum uzmanı olarak Ankara ve çevre illerden gelen hastalarımın yüzlerini güldürmek ve onları mutlu şekilde evlerine göndermek için 20 yılı aşkın tecrübemle 2015'ten beri Çankaya Çukurambar'daki muayenehanemde hastalarıma hizmet veriyorum. Uzun meslek hayatım botunca sayısız rahim, kist ameliyatı ve binlerce riskli doğum ve sezaryen ameliyatı yaptım. Gebelik takibi ve sorunlu gebeler özel ilgi alanıma girmektedir. Muayenehanemde son teknoloji 4 boyutlu ultrasonografi, bebek kalp dinleme cihazı (NST) gibi modern yöntemlerle gebelik takibi yapmaktayım. Anne adaylarına emzirme eğitimleri, bebek bakım eğitimleri vererek doğum sonrası dönemde destek olmaktayım. Ayrıca, infertilite (kısırlık) ve menopoz tedavisi yapmaktayım.
Op. Dr. Aylin Totan
Kızılırmak Mah. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi, A Blok Kat:5 No:28 Çukurambar ANKARA,
Tel:0.312.285 3656
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI