Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Op. Dr. Turgut Yüce
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta randevu@turgutyuce.com
Web https://www.turgutyuce.com
Adres Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:65 D:7
Şehir KOCAELİ
Telefon 0.543 621 65.8 |
Fax
Dip. No

 


 
Turgut Yüce

Tıklamalar: 7


Kayıt No: 42072

 
Özgeçmiş Muayenehane Harita
1983 te Afyon Emirdağ da doğan Op. Dr. Turgut Yüce, İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de lise eğitimini Bilecik Fen Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru ünvanını aldı. Aynı yıl girmiş olduğu tıpta uzmanlık sınavından iyi derecede başarı kaydederek İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ihtisasına başladı ve Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi dalında Uzmanlık eğitimini tamamladı. 2014-2018 yılları arasında Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. 2018 yılında bir süre SEKA devlet hastanesinde görev yaptı. Gerek ihtisası ve gerek uzmanlık hayatı boyunca yüzlerce başarılı ameliyata imza attı. Doktorluk hayatı boyunca 11 uluslar arası makale, 4 ulusal makale ve ulusal toplantılarda 26 tane vaka sunumu yapmıştır.
Özellikle yüz plastik cerrahisi ve burun estetiği üzerine çalışmaktadır. Bu konularda bir çok kongre ve kursa katılmıştır. Ulusal ve uluslar arası kongrelerde bir çok sözlü sunum ve posteri mevcuttur. Bu konudaki yenilik ve son gelişmeleri yakından takip etmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. Meslek hayatına hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için açtığı kendi kliniğinde devam etmektedir.
Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:65 D:7
Telefon: +90 543 621 65 28
E-Posta: randevu@turgutyuce.com
Web: https://www.turgutyuce.com
Çalışma Saatleri: 10:00-18:00
Kapalı Gün: Pazar
Kısa Bilgi:


Op. Dr. Turgut Yüce
Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:65 D:7 KOCAELİ,
Tel:0.543 621 65.8
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI