Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Uzman Dr. Tuygun Gençoğlan
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta tuygun@drtuygungencoglan.com
Web http://www.drtuygungencoglan.com
Adres Meşrutiyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi No:128/2, Şişli , İstanbul
Şehir İSTANBUL
Telefon 0.212.230 6485 |
Fax
Dip. No

 


 
Tuygun Gençoğlan

Tıklamalar: 202


Kayıt No: 41999

 
Harita Özgeçmiş Muayenehane
Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

Ortodonti Uzmanı Dr. Ayşe Tuygun Gençoğlan 23 Temmuz 1985 Adana doğumludur. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Lisesi’nde tamamlamıştır. Sonrasında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimi almış ve aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. ‘Ortodontik apareylerde kullanılan gümüş lehim ve lazer lehimin, farklı ağız gargaralarındaki metal iyon salınımının karşılaştırılması’ isimli tezi ile Ortodoni Uzmanı Doktor unvanını alarak akademik hayatını tamamlamıştır. 2011 yılından itibaren özel hastane ve polikliniklerde görev yapan ortodontist 2015 yılında kendi özel kliniğini açarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontic Society ve World Federation of Orthodontists üyesidir. Invisalign ve Incognito sertifikasına sahip Dr.Ayşe Tuygun Gençoğlan yurtiçi ve yurtdışında birçok kongre, kurs ve sempozyuma katılarak mesleki ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Bu gelişmeleri hastalarına sunabilmek için sürekli eğitimin devam etmesi gerektiğine inanmakta ve kariyerinde bu amaçla ilerlemektedir.


Adres: Meşrutiyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi No:128/2, Şişli , İstanbul
Telefon: 0.533.561 4361
E-Posta: tuygun@drtuygungencoglan.com
Web: http://www.drtuygungencoglan.com
Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00
Kapalı Gün: Cumartesi Pazar
Kısa Bilgi:

Ortodontist Dr. Tuygun Gençoğlan Şişli / Osmanbey 'de ulaşım açısından birçok ilçeden toplu taşıma ile kolayca gidilebilecek bir noktada özel muayenehanesinde ortodonti hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır.
Uzman Dr. Tuygun Gençoğlan
Meşrutiyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi No:128/2, Şişli , İstanbul İSTANBUL,
Tel:0.212.230 6485
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI