Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Op. Dr. Levent Akduygu
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta akduygu@akduygu.com
Web http://www.akduygu.com/
Adres Türkiye Hastanesi Darülaceze cad. Şişli
Şehir İSTANBUL
Telefon 0 212 314 14 14 |
Fax
Dip. No

 


 
Levent Akduygu

Tıklamalar: 901


Kayıt No: 18557

 
Harita Özgeçmiş Muayenehane
Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor
Op. Dr. Levent Akduygu 1960 Çanakkale doğumludur. İlkokulu Ezinede tamamladıktan sonra, Orta ve Lise Öğrenimini Galatasaray Lisesinde bitirdi. 1979 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden, 1985 yılında dereceyle mezun oldu. Pratisyen doktor olarak Kastamonuda iki yıllık çalışmanın ardından, 1987 yılında SSK Okmeydanı Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniğinde , Op.Dr. Turgut Derinkök ün yanında ihtisasını tamamladı. İhtisası sırasında, Hacettepe Tıp Fakültesinde Mikroşirürji eğitimi aldı. 1992 yılında mecburi hizmet nedeniyle iki sene Van Devlet Hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak çalıştı.
    
1994 yılında Taksim Devlet Hastanesi Uzmanı olarak göreve başlayan Op.Dr. Levent Akduygu, halen son dört senedir Türkiye Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmaktadır. Taksim Sıraselvilerde muayenehanesi mevcuttur. 2003 yılında Fransada Endoskopik Bel Fıtığı Cerrahisi çalışmaları yapmış ve Türkiye Hastanesinde uygulamaya başlamıştır. 2005 Yazında New Mexico Amerikada perkütan diskektomi(APLD) uygulamasını öğrenerek Türkiyede ilk gerçekleştiren Beyin Cerrahisi Uzmanıdır. Bu arada Nucleoplasty denilen yeni bel ve boyun fıtığı girişimini de Türkiye�de ilk başlatanlardandır. 2006 yılından itibaren Boyun fıtığı ameliyatlarında protez uygulamasına başlamış olup, Strasbourg Fransadaki eğitiminde sunduğu ilk sonuçlar mükemmeldir. Son olarak Den Haag Hollandada Boyun ameliyatlarında arkadan vidalama tekniklerinin tartışıldığı ve öğretildiği toplantılarda, tüm dünyada kullanımına başlanan boyun omurilik travmaları ve daralmaları ile ilgili gelişmeleri Türkiyeye aktarmıştır. Evli ve bir erkek çocuğu mevcut olup, eşi de Anestezi Uzman Doktoru olarak çalışmaktadır.

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Web: http://www.akduygu.com/
Çalışma Saatleri:
Kapalı Gün:
Kısa Bilgi:


Op. Dr. Levent Akduygu
Türkiye Hastanesi Darülaceze cad. Şişli İSTANBUL,
Tel:0 212 314 14 14
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI