Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Op. Dr. Nadire Tuncer
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta doktor@nadiretuncer.com.tr
Web https://www.nadiretuncer.com.tr/
Adres Dumlupınar Mah. Ordu Bulvarı Cad. Genelioğlu Apt No:22/1A
Şehir AFYONKARAHİSAR
Telefon 0.272.212 3003 |
Fax
Dip. No

 


 
Nadire Tuncer

Tıklamalar: 20


Kayıt No: 42066

 
Özgeçmiş Muayenehane Harita

1985 yılında Antalya da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Antalya da tamamladım. 2003-2009 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimimi tamamladım. 2009 yılında kısa süre Afyonkarahisar Küçükhöyük Sağlık ocağında pratisyen hekim olarak çalıştım. 2009-2014 yılları arasında Afyon kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD da Tıpta uzmanlık eğitimimi tamamladım.

2013 yılında bilgi beceri ve görgümü arttırmak için Güney Afrikada bulunan University of Cape Town, Health Sciences Faculty, de Prof Steeve Jeffrey gözetiminde Ürojinekoloji ve laparoskopik cerrahi eğitimi aldım. 2014-2016 yılları arasında Yüksekova Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi yaptım. 2016-2018 yılları arasında Şuhut Devlet hastanesinde çalıştım. 2018-2019 yılları arasında Afyon Devlet Hastanesinde çalıştım. Kasım 2019 dan beri Ordu Bulvarı, Orduevi kaşısı/ Afyon da yer alan özel muayenehanemde hizmet vermekteyim.

Gebe  takibi ve jinekolojinin yanısıra Ürojinekoloji ve Genital estetik konularına ilgi duymaktayım. bu konularda kendimi geliştirmek için son olarak Genital estetik ve Sexoloji Hands on Kursu (Cerrahi uygulama kursu) na katıldım. Genital estetikte PRP uygulamaları ve Radyofrekans uygulama eğitimi aldım.

 

​İleri düzey İngilizce konuşmaktayım. Mutlu bir evliliğim ve dünyalar tatlısı 3 çocuğum var.

Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Web: https://www.nadiretuncer.com.tr/
Çalışma Saatleri:
Kapalı Gün:
Kısa Bilgi:


Op. Dr. Nadire Tuncer
Dumlupınar Mah. Ordu Bulvarı Cad. Genelioğlu Apt No:22/1A AFYONKARAHİSAR,
Tel:0.272.212 3003
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI