Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Op. Dr. Hakan Yüzer
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta doktorhakanyuzer@gmail.com
Web https://hakanyuzer.com/
Adres Mithatpaşa Cad. No:58 D:3, Çankay
Şehir ANKARA
Telefon 0.312.466 6800 |
Fax
Dip. No

 


 
Hakan Yüzer

Tıklamalar: 26


Kayıt No: 42049

 
Özgeçmiş Muayenehane Harita

1994 yılında TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) sınavında ilk yüze girdi ve yüksek bir puan alarak, SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE, Oftalmaloji alanında ve göz hastalıkları üzerine eğitime başladı. Burada gördüğü eğitim süresince, Uzman Şef, Şef Yardımcıları ve Eğitim Uzmanlarından teorik ve pratik eğitimler aldı.

Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

Adres: Mithatpaşa Cd. No:58 D:3, Çankaya/Ankara
Telefon: 0 312 466 68 00
E-Posta: info@hakanyuzer.com
Web: https://hakanyuzer.com/
Çalışma Saatleri: 09:00 17:00
Kapalı Gün: Pazar
Kısa Bilgi:

Dr. Hakan Yüzer’in başarı ile gerçekleştirdiği ameliyatlardandır.

Ayrıca, bölgedeki Duty Dutems Bourget Tekniği ile İlk External Dakriosistorinostomi Ameliyatını 2000 yılında başarı ile gerçekleştirmiş ve o zamana kadar İstanbul’a sevk edilen hastaları bulundukları ilde ameliyat etmiştir. Bu konuda son on yılda binlerce göz sulanması olan ve gözyaşı kanalı tıkanıklığı olan binlerce hastayı İstanbul ve Ankara illerine gitmelerine gerek kalmadan Sakarya ili Adapazarı ilçesinde üstelik slikon tüp ya da slikon tüp olmadan başarı ile gerçekleştirmiştir.
Op. Dr. Hakan Yüzer
Mithatpaşa Cad. No:58 D:3, Çankay ANKARA,
Tel:0.312.466 6800
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI