Türkiye Doktorları - Doktor Rehberi - 40.000 Doktor I Doktor Ara I Doktor BulTürkiye Doktorları

Op. Dr. Ömer Ekin
      


 

       Profesyonel hazır doktor sitesi 399 TL
 
E-posta omerekinseo@gmail.com
Web https://www.omerekin.com
Adres Lokman Hekim Hastanesi Akay Yokuşu
Şehir ANKARA
Telefon 0.532.549 8206 |
Fax
Dip. No

 


 
Ömer Ekin

Tıklamalar: 8


Kayıt No: 42060

 
Özgeçmiş Muayenehane Harita
1984 Siirt doğumlu Ömer Ekin, 2002 yılında Gaziantep Fen Lisesinden mezun olmuştur. Yine aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başlayan Ekin, altı yıllık eğitim öğretim programını başarı ile tamamlayarak 2008 yılında mezun olmuştur. Ömer Ekin, 2008 yılında yine Hacettepe Üniversitesi’nde Uzmanlık Eğitimine başlamış ve 2014 yılında da Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında “Uzman” ünvanını kazanmıştır.
Birçok klinik ve deneysel dalda ödülleri olan ve uluslararası saygın dergilerde makaleleri yayınlanan Op.Dr. Ömer Ekin, Ordu ili Devlet Hastanesinde devlet hizmeti yükümlülüğünü tamamlayarak halen Ankara'da Lokman Hekim Hastanesi’nde plastik, estetik ve rekonstrüktif ameliyatlarına devam etmektedir.
Bu doktora ait harita bilgisi bulunmuyor

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Web: https://www.omerekin.com
Çalışma Saatleri:
Kapalı Gün:
Kısa Bilgi:


Op. Dr. Ömer Ekin
Lokman Hekim Hastanesi Akay Yokuşu ANKARA,
Tel:0.532.549 8206
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Doktor Ara

Ara :Kategori Seç

Firma Ara

Bu site doktor arayanlar, hastalar, öğrenciler ve konuya ilgi duyanlar için kurulmuş olup tamamıyla bilgilendirmeye yöneliktir. Sitede kullanılan her bilgi, aynı amaçlar doğrultusunda, kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir veya kopyalanabilir. Sitede yer alan bilgiler profesyonel tıbbi tanı ve tedavinin yerini tutmaz. Sitede yer alan doktor bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Lütfen değişiklikleri bildiriniz. Siteye kullanıcı olarak üye olanlar bilgilerini güncelleyebilirler. Sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site yönetimi sorumlu değildir
UYARI